Šetrí váš čas

RZB

RZB

rýchlotvrdnúci kotviaci a stĺpikový betón

Suchá betónová zmes jednoducho spracovateľná zaliatím vodou v kotviacom otvore. Na kotvenie a osadzovanie rôznych prvkov, napr. stĺpikov plotov, zábradlia, sušiakov, hojdačiek a iných záhradných konštrukcií.

Použitie na rôzne drobné stavebné a betonárske práce, ktoré nebudú staticky namáhané. Použitie v interiéri aj exteriéri.

  • ľahké spracovanie bez použitia špeciálneho náradia
  • rýchly začiatok tvrdnutia, cca 5 min. od zamiešania s vodou
  • zaťažiteľnosť už po 1 hodine

Zrnitosť 0–8 mm, doba spracovania cca 5 minút, výdatnosť cca 13 l/25 kg, začiatok tvrdnutia po cca 5 minútach, zaťažiteľnosť po cca 1 hod. Balenie 25 kg, na palete 48 ks.

KDE NAKÚPITE VIAC INFORMÁCIÍ

RZB
RZE

RZE

rýchlotvrdnúci poter tr. CT–C25–F4

Poter RZE na rýchle opravy, renováciu aj na vykurované podlahy. Na hrúbky vrstvy od 15 mm do cca 60 mm.

Poter quick-mix RZE sa výborne hodí na všetky práce, pokiaľ musia byť vykonané rýchlo. Je vhodný na rýchle opravy a renováciu cementom spojených podkladov. Univerzálne použiteľný v interiéri a exteriéri. Vhodný ako podlaha v pivniciach, garážach, v dielňach i obytných miestnostiach, vrátane vykurovaných podláh.

Zrnitosť 0–4 mm, pevnosť v tlaku min. 25 N/mm², pochôdzny po 3 hodinách, lepenie dlažby po cca 24 hodinách, spotreba cca 20 kg/m²/10 mm hrúbky vrstvy. Balenie 25 kg, na palete 48 ks.

KDE NAKÚPITE VIAC INFORMÁCIÍ

RZE
RZM

RZM

rýchlotvrdnúca malta na opravy nerovností stien a stropov

Malta vhodná na vyrovnanie a opravy stien a stropov z pórobetónu a tehál. V jednom kroku hrúbka vrstvy až 40 mm. Vhodná aj do vlhkých priestorov.

Minerálna, rýchlo tvrdnúca malta na vyrovnávanie a opravy nerovných stien. Na vyrovnávanie a opravy plôch stien a stropov z pórobetónu, tehál, vápenca, omietky a muriva. Na vypĺňanie medzier a výlomkov. Vhodná do vlhkých miestností, a tiež na začistenie okien a dverí. Na použitie v exteriéri aj interiéri.

Zrnitosť 1,2 mm, nadväzujúce práce možné po cca 12 hodinách, výdatnosť 16,5 l/25 kg, spotreba cca 15 kg/m²/10 mm hrúbky vrstvy. Balenie 25 kg, na palete 48 ks.

KDE NAKÚPITE VIAC INFORMÁCIÍ

RZM