O nás

sievert

 

Medzinárodný koncern Sievert SE, so sídlom v nemeckom Osnabrücku, sa vďaka storočnému pôsobeniu od roku 1919 v rôznych odvetviach európskeho priemyslu a stavebníctva, a spolu s obratom viac ako 400 miliónov EUR, zaradil medzi rešpektované a uznávané výrobné spoločnosti.

 

Koncern Sievert prevádzkuje viac ako 60 výrobných závodov v Nemecku, Číne, Holandsku, Poľsku, Rusku, Českej republike a na Slovensku, v ktorých pracuje viac ako 1700 zamestnancov.

Značky koncernu Sievert zahŕňajú oblasť výroby suchých maltových zmesí, špeciálnej stavebnej chémie, sanácií a reštaurovania pamiatkových objektov, tak ako aj omietkové systémy a produkty na obklady a dlažby.

 

quick-mix

Spoločnosť quick-mix už viac ako 50 rokov vyvíja a dodáva vysoko kvalitné suché maltové zmesi a stavebnú chémiu pre všetky stavebné odbory. Značka quick-mix je známa najmä vďaka špičkovým výrobkom murovacích mált na fasády s pohľadovým murivom, a tiež ako renomovaný inovátor v oblasti škárovacích hmôt.

Od roku 1998 pôsobí značka quick-mix na českom trhu, kde zaujala pozíciu dodávateľa stavebnej chémie s pečaťou európskej tradície kvality. V roku 2010 začala spoločnosť quick-mix výrobu v novom výrobnom závode na Slovensku, s pokrytím potrieb slovenských a maďarských zákazníkov.

 

tubag

Značka tubag je neoddeliteľne spojená s fenoménom takzvaného Rýnskeho trasu, teda s vulkanickým tufom. Či už v záhradnej architektúre alebo pri sanácii a reštaurovaní historických budov, vo všetkých týchto odvetviach pôsobí tubag ako dlhoročná vedúca značka na trhu s vynikajúcou povesťou. Taktiež v cestnom a inžinierskom staviteľstve je značka tubag symbolom najvyššej kvality. Vzhľadom na špecifické vlastnosti trasového materiálu chránia originálne výrobky tubag stavebné prvky pred zafarbením a výkvetmi, a zároveň oslovujú zákazníkov svojou vysokou životnosťou. Od roku 2012 značka tubag pôsobí aj na českom a slovenskom trhu.

 

akurit

Akurit Putztechnik je vysoko špecializovanou značkou pre štukatérov, omietkárov a maliarov. Sortiment, zahrňujúci vysoko kvalitné minerálne omietkové materiály, tak ako aj materiály na zatepľovanie budov, spája na tomto poli kvalitu tradičných značiek Schwenk Putztechnik a quick-mix.

 

strasser

Značka strasser ponúka profesionálnym obkladačom vysoko kvalitné obkladové a podlahové systémové produkty. Strasser stojí na strane svojich zákazníkov ako silný partner, s dôrazom na poradenstvo a podporu.

 

Maltop

Maltop je synonymom pre cenovo dostupné a pritom kvalitné suché maltové zmesi. Tradičná česká značka Maltop je od roku 2000 súčasť firmy Sievert a ponúka zákazníkom jadrové omietky, štuky, murovacie malty, betónové potery, cementové lepidlá a suché maltové zmesi pre prípravu betónov.